01 Kasım 2016

ING Bank Onaylamadığım DASK Ve Konut Sigortasını Otomatik Yenilenmiş!

ING Bank'tan kullanmış olduğum konut kredisi dahilinde yaptırdığım DASK ve konut sigortasını bu yenileme döneminde, yapmış olduğum ''ses kaydına alınan'' görüşmemde yenilemek istemediğimi başka firmadan yaptırdığımı belirttim. Fakat buna rağmen bilgim dışında yenileme yapılmış. Bilgim dışında ve şahsımdan habersiz yapılan bu yenilemenin acilen iptalini ve konut kredisine bağlı hiçbir otomatik DASK, konut sigortası ve hayat sigortalarının yenilenmesini istemiyorum. Paramın geri iadesini acil olarak talep ediyorum. Ayrıca krediyi çekmiş olduğum ING Bank Güneşli şubesinde çalışan müşteri temsilcimin işten ayrılması sonucu dosyalarım ile ilgilenen hiç kimseye ulaşamıyorum. Konunun acil olarak çözümlenmesini ve paramın geri iadesini istiyorum...

Koray 447 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Koray D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Koray D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön