08 Mart 2016
Yorum Yap
#5045764

ING Bank Onay Almadan Sigorta Yapmışlar

ING Bank'tan konut kredisi kullandım senesi dolduktan sonra şahsımın onayı olmadan zorunlu olmayan konut ve hayat sigortasını yenilemişler bir de kalkıp bu sigortaların zorunlu olduğunu insanların yüzüne baka baka yalan söylüyorlar resmen zorunlu tek sigorta vardır oda DASK. Haksızlık bu. Mail attım tenezzül edip cevap vermediler sigorta şirketleri zürih sigorta ve nn hayat sigortada ING Bank'tan talimat gelirse sonlandırırız diyorlar bu sigortaların zorunlu olmadığı 31 Mayıs 2007 tarihinde 26538 sayılı resmi gazetede konut ve hayat sigortalarının müşteri insiyatifine bağlı olduğu açık bir şekilde ifade edilmiştir. İptalinin gerçekleşmemesi durumunda bu sorunu tüketici hakem heyetine aktaracağım. Gerekirse hazine müsteşarlığına da bu durumu aktaracağım.

Umit 227 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Umit E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Umit08 Mart 2016

    Subenize gidip 4 saat bekletildikten sonra ilk dilekçemi verdim lutfedip cevap vermediler. Daha sonra web sitenize yazdım belirttiginiz yere subeniz ile irtibata geciniz dediler. müşteri hizmetinizi arayıp tekrrar şikayet olusturdum yine cevap gelmedi. şubeye ikinci dilkcemi attım hala cevap yok kimseyi tinlamiyorlar defalarca telefon ile gorusmeme rağmen herhangi somut bir adim atilmamaktadir. Bu ne kustahlik...

  • ING Bank Temsilcisi08 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Umit E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler