13 Eylül 2013 #2009504

ING Bank Ön Onay Verdiği Krediyi Vermedi!

Öncelikle hikayemi yazayım. Migros'tan kredi başvurusu yaptım. Ve onaylandı mesajı geldi. Telefonla da arandım onaylandı diye. Ama bir sorun var veremiyoruz şuan dediler. Bekledim. -3 hafta- Kendimi ayarladım. Gelecek olan krediye göre planlamalar yaptım. Çünkü olumsuz konuşan kimse yoktu. Banka görevlisi dahil. En son Twitter'dan patladım. Ve dönüş yaptılar. İlgileneceğiz diye.


Ertesi gün arandım ve maalesef olumsuz sonuçlandı dediler. Şimdi, madem olumsuz olacaktı daha önce neden olumlu sonuçlandı. Bakkal defteri gibi karışıklık mı oldu da, şimdi doğrusu aslında böyle diyorsunuz bana? Şuan oyalanmış, yanıltılmış gibi hissediyorum kendimi. ING Bank ,mağdur etti ve dalga geçti resmen.

Veysel 1.137 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Veysel A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sn Veysel A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön