06 Ekim 2016

ING Bank Olmadığı Halde TBB Kaydında Görünen Takip Bakiyesi!

Dün Akbank'tan gelen başka bir bankadan yasal takip uyarısı ile tüm bankaları aradım hiçbir gecikme görülmedi. TBB Risk Detay kaydı aldığımda ING Bank Akhisar şubesinden 1.038.34 TL Ağustos 2016'dan kaynaklanan bir takip bakiyesi ile karşılaştım. Şubeyi, bankanız genel müdürlüğünü ve takip avukatı aradım ve kesinlikle böyle bir borç olmadığını öğrendim. Zaten ING'den hiçbir KMH kredi kartı ve kredim bulunmamaktadır. Ayrıca bunlar olsa idi bile hiçbir ihtarname gecikme bildirimi gelmedi. Genel merkezinde kontrol ettiği gibi hesabımdan hiçbir borcum bulunmamaktadır. KKB puanım ve diğer banka çalışmalarım bu olmayan takip yüzünden olumsuz etkilenmiştir. TBB ile yaptığım görüşmede çok acil olarak TBB düzeltme kaydının ING Bank tarafından girilmesi gerektiğini öğrendim. Dün bir talep oluşturdum hala dönüş yok. Bu kadar büyük bir yanlışlığın çok acil düzeltilmesi.

Olgu 567 Okunma

Cevaplar

  • Olgu28 Kasım 2016

    Konu ile ilgili hiçbir dönüş yapılmadı. Konu hakkında halen bir bilgin yoktur. En kısa sürede tarafıma bilgi verilmesini rica ederim

  • ING Bank Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Olgu A. K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Olgu A. K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön