29 Ocak 2014 #2263698

ING Bank Öğrenciden İşletim Ücreti Aldı

ING Bank'dan daha önce kendi adıma hesap kartı çıkartmıştım. Öğrenci olduğumu beyan etmiştim. Son bir kaç aydır öğrenci olduğum halde hesap kartımdan her ay belli miktarda hesap işlem ücreti kesiyorlar. Diğer bankalar bu ücreti tekrar iade edip tahsis ederken, ING bank çalışanları elimizden bir şey gelmez dediler. Öğrenciyi mağdur eden bu özel bankadan hiç memnun değilim ve çok pişmanım. Umarım şikayetim ciddiye alınır ve gereken işlem yapılır.

Anıl 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Anıl M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Anıl M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön