21 Şubat 2013 #1645585

ING Bank Ödenmeyen Fatura Bedelini Tahsil Etti!

ING Bank haberim olmadan tam dört hesap açıp ısrarlarımla üçünü kapatmıştır. Hesaplardan bir tanesi Türk Telekom faturamın otomatik ödenmesi için bulunuyordu.Hesapta para olmadığından ING Bank yine haberim olmadan fatura bedelini kredi olarak çekmiş, işlem sonucunda benden faiz almıştır. Üstelik bir ay sonra faturamın ödenmediğini gördüm. Bir faiz de Türk Telekom'a ödedim. ING Bank asla kullanmadığım bedeli benden tahsil etti, faturayı da ödemedi. Üstelik hesap kapatma dilekçesi yazmama rağmen hesap hala açık. Bu bankada hesap açtırdığıma çok pişmanım, maalesef beni çok mağdur etti.

Zülküf 93 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sn Zülküf Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sn Zülküf Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön