23 Haziran 2015

ING Bank Ödeme Sorunu!

Teknosa üzerinden ING Bank nakit kart (kredi) ile ürün aldım aylık olarak geçici şifre ile ödeme yapıyordum fakat uygulamayı habersiz şekilde kaldırmışlar. Call Center'i defalarca aramama rağmen ulaşamadığım için şifre alıp ödemeyi zamanında yapamadım.


Bankanın yaşattığı bu sorun yüzünden kredi puanım düştü ve diğer kartlarım etkilendi. Limit arttırmak istediğimde bu sorun çıkıyor karşıma çağrı merkezine ulaşamama sorunu yüzünden önümüzdeki 2 aylık planım tehlikeye girdi ve sırf bu yüzden planlarım gerçekleşmezse aşırı memnuniyetsiz bir durum olacak. Bundan sonrada önünden geçmeyeceğim. Konu ile ilgili ne yapabilirim?

Sidar 1.750 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Sıdar Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/06/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn SIDAR Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön