23 Nisan 2013 #1758334

ING Bank Ne Yatırsam Silip Süpürüyorlar!

İnanın insan bir anlam veremiyor, neyden bahsedeyim bilmiyorum. En son şikayetim den sonra ne dediler yaptım ve hala geçen ay hesap işletim ücreti 17. 80 TL destek hesabından kesilmiş, ya canınız sıkılıyor yada düzgünce açıklamıyor bilmiyorsunuz yada sistemiz bizi yanıltma odaklı, bence iş ve müşteri memnuniyeti, sistemi iyice bilip iyice izah etmekten geçiyor eksik bilgiyle bizi yanıltmanız ne kadar sesimizi kısacak, oyalıyor adamlar vazgeçsin sisteminiz bu.


Ne yatırsam silip süpürüp ayrıca destek hesabına da el atıyorsunuz, faiz işlemeli değilmi, ayrıca hep yanlış bizde olur, arkadaşlar ben çok banka gördüm ama böylesini görmedim siz eksik bilgi vererek haksız kazanç elde ediyorsunuz.

Abdullah 48 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Abdullah A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Abdullah A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön