17 Ekim 2013

ING Bank Nakit Kartımdan Bilgim Dışında Yurt Dışından Para Çekilmiş!

ING Bank A.Ş' den hesap kartı nakit kart adı altında bankamatik kartım bulunmaktaydı ING Bank A.Ş tarafından bana msj geldi ve içeriği: Sayın Yusuf c. xxxx ile biten nakit kartınızla 13. 10. 2013 00:13 tarihinde500. 00 usd işlem gerçekleştirilmiştir hatalıysa 08502220600'ü arayınız diye bende hemen ING Bank A.Ş' i arayarak müşteri temsilcisi K**beye durumu izah ettim ve kendisi bunun yanıltıcılık olduğunu ve kartımın hemen kapatılması gerektiğini söyledi ve bende hemen kapattırdım ve kim nereden çekim yapılmış diye sorduğumda, yurt dışında yapılmış ve kartını kopyalanmış denildi.

Yusuf 166 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Ekim 2013

    Sn Yusuf C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2013

    Sn Yusuf C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön