02 Nisan 2013 #1718757

ING Bank Nakit Kartım İki Aydır Elime Ulaşmıyor!

2 Ay önce ING Bank a kart başvurusu yaptım fakat kuryenet kartımı teslim etmiyor,defalarca hem ING Bank hem de Kurye net müşteri hizmetlerini aradım adres güncelledim ama en son bana geçersiz kart teslim ettiler.Banka şubesine gittiğimde bu kartı iptal etmişler dediler.Kartımın güvenliğinden şüphe ediyorum.Bir türlü elime ulaşmıyor.Banka da bizim yapacağımız bir şey yok diyor. Ayrıca defalarca istemiyorum dediğim halde bana kredi kartı çıkartmışlar elime nakit kartı ulaştırmadılar birde bu çıktı.

Emel 67 Okunma

Cevaplar

 • Emel10 Nisan 2013

  Kartım elime geçti. Süreç sıkıntılı olsa da sonuçtan memnunum.Teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sn Emel T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Emel02 Nisan 2013

  Evet bugün arandım ama telesekreter tarafından dün iptal ettirdiğim Kredi kartımın adres teyiti için arandım. Dün İNG Bank tarafından arandım ve problemi ilettim yönlendirdik dediler ve Kredi kartımı iptal ettiler. Bugün yine aranıyorum Kredi kartınızı ulaştırmadık adres doğru mu diye. Nasıl bir çalışma sistemleri var çözemedim.

 • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

  Sn Emel T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 02/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

  Sn Emel T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön