21 Eylül 2013 #2023829

ING Bank Nakit Kart!

Ben U***E*** Kırşehir'de ING Bank'ta mevduat hesabı olan biriyim, turuncu hesap açınca banka bana nakit kart gönderdi. Bu kartı hiç kullanmadım bir kez başka bir kartta para gödermek için para yatırdım ve o paradan aynı anda 35 TL çekti. Bu kart ne işe yarar diye bankaya sordum cevap alamadım ve turuncu hesabımı alıp bu banka ile çalışmak isteyenlere bunları anlatacağım ve Tüketici masasına şikayette bulunacağım.

Ugur 1.233 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Uğur E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sn Uğur E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön