24 Nisan 2013 #1761572

ING Bank Nakit Çekimi Ve Sıra Bekleme!

Kırklareli merkez şubenizdeki memurlarınız insanlara sıra bekleme konusunda işkence yapıyorlar. 3 gişe 1 saatte 3 yada 4 kişinin işini halledebiliyor. 1 saat bekledikten sonra hesabımdaki paranın 13 bin lirasını nakit çekmek istedim neymiş efendim önceki gün haber verecekmişim e önceki gün bayram o zaman ondan önceki gün ve çekemedim.


Allah'tan T**'de hesabım vardı yemin ederim gittim hesabımdan nakit anında ne kadar çekebilirim dedim 50 bin lira nakit verebileceklerini söylediler. Sizinle çalıştığım için bin pişmanım şu an vaktim yok en kısa zamanda ilişiğimi keseceğim koskoca banka en acil anımda 13 bin lira kendi paramı veremedi çok ayıp çok.

Haydar 238 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Haydar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 03/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Haydar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön