01 Şubat 2016

ING Bank Müşteriyi Yanıltma!

Cuma akşamı saat 9 buçuk sularında gecikmede olan destek hesabıma ATM' de 250 TL yatırdım. Fakat destek hesabımın borcunun tamamının kapatılmadığını gördüm. Buna istinaden müşteri hizmetlerini aradım bana 20 TL 48 kuruş daha yatırmam gerektiğini söyledi. Ben 25 TL daha yatırdım, daha sonrasında işlemin tamamlanacağı söylenildi. Teyit etmek istediğimde işlemim tamamlanmadığını gördüm. Buna istinaden bugün öğlen aradım işlemin yapılamayacağını ve bu işlemle ilgili şubeye ulaşmam gerektiği söylenildi! Ben bütün borcumu kapatmak için s. Beyli den, Şişli şubesine mi gideyim? Gitmeyi de bırakıyorum neden müşteriyi yanıltıp parayı yatırtıp ta işlemi tamamlamıyosunuz acilen mağduriyetimi giderin! !

Yunus 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Yunus Özlem Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Yunus Özlem Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön