16 Eylül 2014

ING Bank Müşteriyi Ciddiye Almıyor

Dün ( 15/09/14 ) ING Bank Fındıkzade şubeden girişi yapılıp Beykent şubeye aktarılan ve tüm onaylarının verildiği söylenen kredimizi 2 gün çekemiyoruz. Sorunla ilgili net bir açıklama yapılmadığı gibi elimizden geleni yapıyoruz, ne yapalım biraz daha bekleyin bari şeklinde cevaplar alıp iki şube personellerinin birbirlerine sarf ettiği hakaretleri dinliyoruz. Sürekli birbirlerini suçluyorlar ancak bir çözüm üreten yok. Kredi iptali de yapılamadığı için mecburen bekliyoruz. Bu bankayla daha önce hiç çalışmamıştık bu da ilk ve son olur zaten.

Yusuf 448 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı18 Eylül 2014

    Yaşadığımız problem çözüme kavuşturuldu. Tüm bu süreçler boyunca alaka ve yardımları için Fındıkzade şubeden Ruşen Hanım a çok teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Yusuf S. O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/09/2014 tarihinde Fındıkzade Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Yusuf S. O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön