12 Şubat 2014 #2289967

ING Bank Müşterisine Tenezzül Edip Cevap Bile Vermiyor!

ING Bank'a turuncu hesap faiz oranlarıyla ilgili bir soru sordum. Tenezzül edip cevap verme gereği duymadılar!

Göksel 67 Okunma

Cevaplar

 • Göksel26 Şubat 2014

  müşteri odaklı şirketten de bu beklenirdi!

 • Göksel13 Şubat 2014

  merhaba INGBANK bana cevap verdi! Mailde yazanı sözlü olarak aktarmak cevap vermek ise; evet INGBANK bana cevap verdi. Tekrar ediyorum, bu bankanın müşterisini düşündüğü falan yok !

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Göksel P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Göksel P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön