27 Ağustos 2013 #1979609

ING Bank Müşterisi Olmadığım Halde Adıma Hesap Açılmış!

ING Bank müşterisi olmadığım halde adıma hesap açılmış ve başka bir şubeye taşınmış olduğunu SMS ile öğrendim. Bu durumun hemen düzeltilmesini ve adıma olan hesabın derhal kapatılmasını istiyorum!

Ayşe 91 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı03 Eylül 2013

    Konu ile ilgilenildiği ve çık kısa sürede çözüme ulaştırdıkları için tşk.ederim.

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Ayşe D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Ayşe D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön