14 Ekim 2016 #6684172

ING Bank Müşterinin Mağdur Ediyor!

Adıma tanımlı İNG Bank kredi kartım ile mevduat hesabıma konulan tedbir işleminin,
itirazıma istinaden kaldırılmasına ilişkin mahkeme kararı 28.9.2016'da Gölcük İNG Bank ilgili personeline (operasyon Bl.) teslim edilmiş ve hesaplarım ve kredi kartıma uyguladıkları blokenin derhal kaldırılması gerektiği belirtilmiştir. Bahse konu girişimi yaptığım 28 Eylül 2016'da bu yana ING Bank iletişim hatlarından yazılı ve sözlü olarak
bildirilmesi ve uyarılmasına hatta kendilerine teslim edilmiş ilgili mahkeme
kararına rağmen halen kredi kartım ve hesabımın işlevsel değildir. Diğer bankaların saat seviyesinde düzelttiği işlem zamanı yaklaşık 15 gündür beklemektedir.

Can 351 Okunma

Cevaplar

  • Can16 Ekim 2016

    İngbank Gölcük Şb... 'den ilgili bölüm personeli hanımefendinin tüm gayretine ve iyi niyetine rağmen bahse konu banka genel merkezinin bürokratik mülahazalarla diğer tüm bankaların aksine tutum içerisinde konuyu yokuşa sürdüğü anlaşılmaktadır. Yeteri ölçüdeki zekaya sahip bireyin bile rahatlıkla çözebileceği haklı talebim Genel Merkez tarafından sürüncemede tutulmaktadır. Bahse konu haklı mücadelem kapsamında bu durum BİMER'e de iletilmiştir. Bana biraz zaman kaybettirse de müşteri hakları kapsamında ingbank' ın yarattığı sorunu mutlaka çözeceğim. Ancak şunu bilmeliler ki hesabımdaki topu topu 391 TL. Tutarındaki meblağdan daha fazla kaybeden onlar olacaktır.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Can A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön