16 Temmuz 2014

ING Bank Müşterilerini Yanıltıyor

ING Bank tarafından yaklaşık 1 yıl öncesinde ING Pegasus Bonus kredi kartının tarafıma tanıtılma aşamasında ve sözleşme maddeleri içerisinde ki "Bonus kartın tüm kampanya ve fırsatlarından koşulsuz faydalanır" taahhüdü ile bankanın kredi kartını kullanamaya başladım.


10.06.2014 tarihinde SMS göndererek kayıt yaptırdığım GITTIGIDIYOR kampanyası başvuruma aynı gün karşılık olarak talebiniz alınmıştır SMS bilgisi ile yanıt verildiği halde yüklenmesi taahhüt edilen 100 TL bonus puan kredi kartıma yüklenmemiştir. Kredi kartı ve kampanya taahhütleri çerçevesinde ilgili bonus puanların kartıma ivedi yüklenmesini rica eder, aksi durumda kredi kartının güvensiz ve şaibeli olacağını önemle belirtirim.

Adil 377 Okunma

Cevaplar

  • Adil06 Kasım 2014

    Evet, ilgili kartımı iptal ettirdim. İptal işlemi yapılırken dahi bankanın ilkel tutumu ve yaklaşımı devam etti. Kart iptal başvurusu alınırken, "kartınızın iptal tarihi vb bilgilendirmeler için aranacaksınız" denilmesine rağmen herhangi bir arama yahut bilgilendirme kesinlikle yapılmadı. Birkaç alışveriş esnasında peşpeşe ödeme sorunu yaşadıktan sonra bankayı arayarak kartımın kapatıldığını ve tarafımı aramaya zamanları olmadığından bilgilendirme yapılmadığı yanıtını aldım. Ingbank'ın bu çirkin davranışını şiddetle kınıyor, ilgili yetkililerin sorumluluk alarak konuyu değerlendirmelerini rica ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Adil G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Adil G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön