26 Mart 2013 #1706993

ING Bank Müşteri Temsilcisi ve Kredi Kartı Limit Artırımı!

İng bank kredi kartı kullanmaktayım. Kredi kartımın limitimin hiç bir talimatım olmamasına rağmen artırıldığını öğrendim. Halbuki ben müsade etmeden artırım yapılmaması gerekir. Müşteri temsilciliğinde benim gibi bekleyenler olmasına rağmen temsilci olan bayanın cep telefonundan arayan diğer müşterilerin işleri hemen halledildi.


Bizler beklemek zorunda kaldık. temsilciye bizede cep telefonu numarasını vermesini istediğimizde bize vermedi. Bu şubeye nezaman telefonla arasam ne hikmetse sayın temsilci hanım banka telefonlarından hizmet vermiyor.

Serdar 2.544 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2013

    Sn Serdar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Serdar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön