17 Ekim 2016 #6708172

ING Bank Müşteri Temcileri Çözüm Sunamıyor!

Ben ING Bank üzerinden almış olduğum krediyi ATM'meye yatıracaktım ATM bozuk olduğundan dolayı yatıramıyorum ve müşteri hizmetlerini arayarak yardım istedim bana yardımcı olmadılar ve ATM 10 gündür yapmamışlar para yatıramıyoruz ve bana her gün kredime faiz getirerek icra yoluna sokmakla yükümlü bırakıyorlar. ING müşteri hizmetleri bana yardımcı olamıyor hatta benimle tartışıyor ve hiç biri çözemediği zaman suçu bana atıyorlar benim tek bir suçum var oda ING çalışmak lütfen bana yardımcı olun.

Şahin 286 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Şahin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Bildirimi Müşterimiz Sn Şahin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön