01 Ağustos 2015

ING Bank Müşteri Memnuniyeti Sıfır

Bu bankayla bugün itibariyle bütün ilişkilerimi kestim. Daha önce borçlarımı kapattım irtibatımı keseceğimi bildirmiştim. Sözümde durduğum için çok mutluyum. Bu bankanın kartıyla şifreli yapılan alışverişten. Kartımı yansıyan ürünleri almadığımı belirttim. Yazılı olarak da başvurdum. Çok kısa sürede (olumsuz olduğu için) sonuçlandırdılar. İade yapmadılar. Karşı tarafa sorma gereği bile duymuyorlar onlardan belge istemek gibi bir alışkanlıkları zaten yok. Ben başka bankaların bu tür durumlarda müşteri memnuniyeti gereği olumlu cevap verdiğini kendilerine ilettim. Olumsuz oldu. Ayrıca bankaya şikayet yazıyoruz, kredi çektiğim şubedeki kişi beni arıyor. Merkezdekiler aman rahatsız olmayınız.

Adnan 119 Okunma

Cevaplar

 • Adnan04 Ağustos 2015

  bir akıllılık daha yapmışlar en son yazdığım mesajlar aralara geliyor. sanki bütün yazdıklarıma cevap vermişler gibi en sonda bankanın bana attığı cevap duruyor. buradan bile anlayabilirsiniz. ne kadar ilgili olduklarını bu en son mesajımdı. 04.08.2015

 • Adnan04 Ağustos 2015

  tekrar söylüyorum inanmayın. müşteri memnuniyeti sıfır. sizi aramamız sonuç değiştirmiyor falan diyorlar. o zaman bir daha beni aramayın. ben insanlar görsün sizin nasıl banka olduğunuzu diye yazıyorum. siz karşı taraftan belge istemiyorsunuz bana gelince olumsuz adnan bey demeyi biliyorsunuz. tekrar söyluyorum sakın bu bankayla çalışmayın.

 • ING Bank Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Müşterimiz Sn Adnan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/08/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Adnan04 Ağustos 2015

  İnanmayın bilgi falan verdikleri yok. Ayrıca neyin bilgisini verecekler ki.

 • ING Bank Temsilcisi02 Ağustos 2015

  Müşterimiz Sn Adnan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön