27 Şubat 2013 #1657168

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak Çok Zor!

Telefonuma gelen, destek hesap ekstresinin basılı olarak gönderilmeye başlanacağı ve bu işlem için 4, 99 TL. (BMSV) hariç ücret alınacağını, e-ekstre başvurusu için müşteri hizmetlerini aramamız gerektiğini içeren bilgi mesajını aldıktan sonra, ilgili bankanın müşteri hizmetlerini aramaya koyuldum.


Şu anda bu mesajı yazarken dahi hala telefonları meşgul çalmakta. Bir çok banka ile çalıştım ancak müşteri hizmetleri yönünden bu kadar kötüsü ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Şimdi, hangi mantık bir e-ekstre talimatı için müşteri hizmetlerini arattırır? Neden internet bankacılığından talimat veremiyoruz?

Ümit 56 Okunma

Cevaplar

  • Ümit01 Mart 2013

    Şikayetime istinaden, ilgili bankanın müşteri hizmetleri tarafıma geri dönmüş, önerilerimi dikkate alarak özellikle internet sitesinde gerekli düzenlemelerin yapılacağı bilgisi tarafıma iletilmiştir. Bu yaklaşımlarından dolayı teşekkürler...

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Ümit Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Ümit Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön