20 Eylül 2013

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor!

13. 09. 2013 tarihinde evrak güncellemesiyle ilgili ING Bank şubesi ile temasa geçmem gerektiğine dair cep telefonuma mesaj gönderildi. Daha önce de yılbaşına kadar herhangi bir şubeye gitmem gerektiğini müşteri hizmetlerinden arayıp tarafıma bildirmişlerdi. Çetin Emeç şubesine günlerdir ulaşmaya çalışıyorum. Fakat ne bireysel bankacılık, ne müşteri hizmetleri, ne de operatör telefonu açmıyor. Konu hakkında net bir bilgi verilmedi. Çalışan bir insan olarak bilgim olmayan bir konu için ne defalarca şubeye gidebilirim, ne de saatlerce telefon başında vakit harcayabilirim. Yetkililere soruyorum; bu durumda o telefon numaraları ne iş yarar ve bu sorunu nasıl çözersiniz?

Serpil 80 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sn Fatma T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/09/2013 tarihinde Çetin Emeç Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn Fatma T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön