14 Eylül 2013

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Kaybettiğim kredi kartımı telefon vasıtasıyla iptal ettirdim. Sonrasında yenisini talep etmek için günlerce aradım, dakikalarca telefonda bekleyip müşteri temsilcisine bağlanmayı bekleyerek müzik dinledim.

Üzerine, hiç kullanmamış olmama, kartı iptal etmiş olmama, borcum olmamasına rağmen "Bir daha borcunuzu ödemezseniz, limitiniz arttırılmayacak ve kredi alamayacaksınız. "şeklinde bir SMS aldım. İptal ettirdiğim kartımın yenisini ve bir hata varsa düzeltilmesini talep ediyorum. Gerçekten ING Bank son bir hafta beni çok fazla yordu ve meşgul etti.

Kürşat 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn Kürşat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sn Kürşat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön