27 Şubat 2013

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Bugün ING Banktan telefonuma destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacaktır ücret 3.9 tl dir. Eğer ücretsiz e-ekstre istiyorsanız müşteri temsilcisini arayınız diyor. Saatlerdir arıyorum ama müşteri temsilcileri şuan diğer müşterilere hizmet veriyor diyor .


Nasıl olur da 1 saat aralıksız beklememe rağmen sıra gelmiyor bana? Ayrıca tlf ları hep şebeke meşgul diyor. İptal işlemim yaptıramıyorum ING Bank yüzünden bu ay telefon faturam çok gelecek. Nasıl müşteri anlayışı bu? Tüm müşterilerden 3.9 tl alacaklar.

Okan 146 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Okan İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Okan27 Şubat 2013

  Talebim ingbank tarafından çözüme kavuşturuldu. Teşekkür ederim.

 • Okan27 Şubat 2013

  Zonguldak ingbank şubesiyle irtibata geçtim ve durumu izah ettim. Yurtdışında askeri personel olarak görev yapıyorum veburdan türkiye numaralarını aramak çok yüksek ücrete tabi. Sağolsunlar zonguldak ingbank şubesindeki personel sorunumu çözdü benim adıma talebimi ilgili birimlere iletilemek üzere işleme aldı. İlgileri için zonguldak ingbank şubesi çalışanlarına teeşekkür ederim

 • Okan27 Şubat 2013

  Zonguldak ingbank şubesiyle irtibata geçtim ve durumu izah ettim. Yurtdışında askeri personel olarak görev yapıyorum veburdan türkiye numaralarını aramak çok yüksek

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Okan İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön