10 Ağustos 2016 #6166285

ING Bank Müşteri Hizmetleri Yetkilisi

Kasım 2014'ten bugüne kadar kredi kartımın limiti aynı olduğundan, limitimi arttırma isteğim olumsuz sonuçlandığından dolayı, kredi kartı limitimi arttırmak için müşteri hizmetleri ile yaptığım en son telefon konuşmasında limit arttırma talebim yine ret olursa ve kredi kartıma para yatırıp harcama yaparsam limit aşım faizi olur mu diye sorduğumda;


"Limit aşım faizi olmayacağını, yatıracağım paranın tutarı kadar kullanılabilir limitimin açılacağını, kredi kartımın hesap kesim tarihinden önce para yatıracağımdan dolayı kredi kartı borcumun düşeceğini" söylemesine rağmen kredi kartı hesap ekstremi incelediğimde, 08.08.2016 tarihinde limit aşımı adı altında 8.58 TL kredi kartımdan çekilmiştir. Kredi kartı limitimin arttırımı yapılmadığı için ve tarafıma yanlış bilgi veren müşteri hizmetleri yetkilisinden dolayı kredi kartımdan çekilen 8.58 TL'nin kredi kartıma puan olarak yüklenmesini talep ederim.

Zeynep 1.060 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep06 Ekim 2016

    19.08.2016 tarihinde şikayetimle ilgili 'bildiriminiz 1021*** talep numarası ile işleme alınmıştır' diye tarafıma ING Bankası tarafından SMS gönderilmesine rağmen, şikayetim ile ilgili herhangi bir müspet veya menfi bir cevap veya bilgi bugüne kadar hala tarafıma verilmemiş olup şikayetim hala sonuçlandırılmamıştır.

  • ING Bank Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Zeynep K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Zeynep K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön