02 Mayıs 2013 #1775467

ING Bank Müşteri Hizmetleri Talepleri Değerlendirmiyor!

Ing bank hesabımdan 30/04/2013 tarihinde hatalı bir EFT işlemi gerçekleştirdim. Talebimi telefonla müşteri temsilcisine ilettim. 77849 nolu talep oluşturuldu. İşlemin gün içinde gerçekleşeceği bilgisi verilmesine rağmen bugüne kadar (02/05/2013) tarihi itibariyle yanlışlık düzeltilmedi. Maalesef Ing bank müşteri hizmetleri kanalı boşa çalışıyor. Bu kanaldan yapılan talepler sanki geri dönüşüm kutusuna gidiyor.

Mehmet 260 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sn Mehmet Faruk Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Mehmet Faruk Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön