25 Mart 2013 #1704537

ING Bank Müşteri Hizmetleri Personeli!

24. 03. 2013 saat:15:00 da A*** isimli müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmeden şikayetçiyim. ING Bank olarak agresif müşteri temsilcileriyle çalışmanın etik olmadığını düşünüyorum. Bende müşteri temsilcisiyim, bu şikayetin A*** hanımın zararına, ING Bank'ın yararına olacağını düşünüyorum. Güvenlik açısından bilgi paylaşmaması güzel ama ikinci kez kart sahibiyle yaptığı görüşme sırasında hiçbir güvenlik teğidi almadan tüm bilgileri aktardı. Bilgi aktardığı kişi kart sahibi değilde başka biride olabilirdi. Görüşmelerin dinlenmesini, gerekenin uyarının yapılmasını istiyorum.

Muzaffer 73 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer04 Nisan 2013

    Sözlü olarak geri dönüş yapıldı, tşk ederim.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Muzaffer T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Muzaffer T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön