22 Mart 2013

ING Bank Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor!

Günlerdir ING Bank ile uğraşıyorum müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum banka şubesine gidiyorum bana yardımcı olmuyorlar müşteri hizmetlerine yönlendiriyorlar müşteri hizmetlerine bağlanma gibi bir şey yok zaten sadece başlarından atmak için seni yönlendirdikleri saatlerce beklediğin bir ses dinliyorsun şube mi arıyorum ilgili ben değilim diyorlar yapacağım birşey yok yani anlayacağınız ben ING Bankın sözde müşterisiyim ama ben yanlışlıkla ING Bankı aramak yerine başka bankayı aramış gibi bir muamele yapıyorlar. Öyle bir call center ki bağlansan bile call center elemanı seni dinlemeden cevap veriyor.

Erhan 124 Okunma

Cevaplar

  • Erhan'ın Teşekkür Mesajı31 Ağustos 2013

    sizin sayenizde müşteri memnuniyetim sağlandı ama halen şube olrak şube çalışanlarını tavırlı buluyorum.

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn Erhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Erhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön