06 Mayıs 2013 #1781403

ING Bank Müşteri Hizmetleri !

ING Bank müşteri hizmetleri 0850 222 06 00 numaradan 06. 04. 2013 tarih ve saat 08:30 da aradım. sürekli olarak isimleri sıra ile ***, ***ve **f hanım sesimi duyabiliyor musunuz duyuyorum diyorum onların beni duyduğundan da eminim fakat sürekli alo sizi duyamıyorum deyip telefonu kapattılar.


Yani ING Bank'ın müşteri hizmetlerine bravo saatlerce bekletemezlerse bu seferde sesiniz gelmiyor taktiğiyle hizmet vermiyorlar. bankalar artık kendine gelse iyi olur. hizmetleri sıfır. sabahtan beri arıyorum yoğunluk olmadığından çabuk ulaşılıyor ama ne hikmetse sesim duyulamıyor. bu konunun gerekli mercilere iletilmesini önemle rica ederim.

Neslihan 197 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Neslihan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Neslihan06 Mayıs 2013

    Teşkkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Neslihan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön