08 Aralık 2015

ING Bank Müşter Memnuniyeti Bu Mudur?

30 Kasım'da ING Bank'a bir ileti yazdım. 8 Aralık itibariyle herhangi bir posta veya telefon yoluyla geri dönüş olmadı... Bu, bir müşteri kaybetmek için bir yoldur. Bu bir bankayı silip başka bankaya geçmek için de bir nedendir. Böyle bankalar müşteri kazanmak için servet harcıyorlar ama çok basit hatalar sebebiyle de bunları kolayca kaybedebiliyorlar...

Fatih 43 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı21 Aralık 2015

    Sorunu mu çözdüler, çok ilgilendiler

  • ING Bank Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Fatih A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 09/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Fatih A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön