19 Aralık 2013

ING Bank Muaf Olduğum Halde Aidat Alıyor!

Ben Ing Bank Isparta şubesinden promosyonlu maaş alan devlet memuru müşterisiyim. Yapılan sözleşmeye istinaden bu aidatın alınmaması gerekiyor, ancak Isparta şubesini aradığımda 0 850 222 0 600 numarasını arayarak buradan düzeltileceği söylendi. Ancak bu numarayı aradığımda muaf gözükmediğim bu yüzden aidat alınıyor cevabı verildi.

Ben tekrar şubeyi, sonra tekrar genel merkezi aramama rağmen sonuç alamadım. Aynı yerde çalıştığım arkadaştan aidat alınmıyor, ancak benden alınıyor. Talep açılmasını istiyorum ancak şubeniz arasın cevabı alıyorum. Ben nasıl ikna edeceğim. Aidatın iadesini talep ediyorum.

Barış 92 Okunma

Cevaplar

  • Barış'ın Teşekkür Mesajı19 Aralık 2013

    Ilginize teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi19 Aralık 2013

    Sn Barış Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Aralık 2013

    Sn Barış Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön