21 Eylül 2013 #2024008

ING Bank Mini Kredi Ödeme Planı Şoka Uğrattı!

ING Bank internet sitesinden Mini kredi adı altında 0, 37 faizli toplam 300 TL masraflı 5. 145, 48 TL toplam geri ödemeli kredi başvurusu yaptım.


Ardından kredimin onaylandığı mesajı geldi bankaya gittim. Şube işlemleri yaptı 30'dan fazla evrak imzalattılar hızlıca, ardından ödeme planını verdiler, planı görünce şoka uğradım. Çünkü aylık ödeme 451, 61 TL yazıyordu toplam ödemede 5. 419, 32. Tabi bana evrakları imzalattıkları için itirazımın da hiç bir anlamı kalmadı.


Müşteri hizmetlerini aradım. Bir büyük çok daha yaşadım, söylenen aynen şu '' internetteki faiz oranı ile şubedeki değişiklik gösterebilir''. ING bank ile 1 kuruşluk işim olmaz artık.

Hakan 224 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sn Hakan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/09/2013 tarihinde Gaziemir Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hakan24 Eylül 2013

    İNG BANK benim için bitmiştir, herkes dikkatli olsun...

  • ING Bank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sn Hakan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön