07 Eylül 2013 #1999112

ING Bank Masrafsız Krediden Her Ay Para Kesiyor!

Migros içinde bulunan ING bank standından hiç masrafsız 500 TL krediye başvurdum. Ancak her ay para kesiyorlar. Daha para hesabıma yatar yatmaz ben parayı hiç kullanmadan kesinti yaptılar. Bankaya dilekçe verdim bir kısmını geri yatırdılar. İkinci ay tekrar kestiler.


Telefonla 3 kez şikayetimi dile getirdim ancak anlamsız açıklamalar yaptılar. Bir daha kredi bitsin mahkemeye vereceğim. Bir daha bu bankayla çalışmam.

Muharrem 28 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem10 Eylül 2013

    Bundan sonraki kalan odemelermde kesinti olacakmi dedim olacak dediler. Bir sefere mahsusu parami iade ettiler. Bu ne demek haklisiniz ama tekrar kesicez.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Muharrem Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Muharrem Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön