24 Ekim 2016 #6767482

ING Bank Masraf İade Sorunu

18511** referans numarası ile kullandığım kredinin masraf iadesini almak istiyorum. Fakat ING diğer hiçbir bankanın yapmadığını yapıyor ve arşiv araştırması adı altında hukuksuz bir şekilde para talep ediyor. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz "Bankaya gidip bedelini ödeyin bankadan aldığınız numarayı bize söyleyin kredi bilgilerinizi mail adresinize yollayalım" gibi anlamsız haksız bir uygulamada bulunuyorlar. Arşiv araştırması dediğin sistemde zaten kayıtlı olan birinin bilgilerine ulaşmak ve o kişiye mail olarak yollamak! Dev bir kütüphaneye gidip saatlerce dosya arayacaklar sanırsınız! Bu uygulamayı ING Bank'a yakıştıramadım. Hiçbir banka bu kadar zorluk çıkarmıyor müşterilerine. Tekrar kredi çekmeyi planlıyordum ama artık ING Bank ile çalışmam söz konusu olamaz. Mevduatını ING Bank'ta değerlendiren damadım bu olay üzerine tüm mevduatını bankanızdan çekecek.

Rabia 372 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Rabia Özlem Tukuş K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Rabia Özlem Tukuş K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön