13 Şubat 2014 #2291613

ING Bank Mağduriyet!

ING Bank 26.03.2013 ING Bank'dan bir müşteri temsilcisi beni cep telefonumdan aradı. Beyefendi kredi kartınıza 30 tl puan yükleyelim mi? hayır yanıtını verdim müşteri temsilcisi daha önce bizim bankamızın müşterisi olduğunuzdan ve de üç yıldır kredi kartından yüklü miktarlarda alışveriş yapmışsınız karşılıksız puan yüklememiz gerekiyor izin verirseniz.


Bende kredi kartıma herhangi bir maliyet getirmeyecekse olur cevabını verdi. 01,02.2014 Tarihinde kredi kartıma borç olarak tekrar yansıtılarak geri alındı mazeretleri de her ay 500 tl harcamam gerekiyormuş .Banka temsilcisi asılsız beyanda bulunup beni mağdur etmiştir. Ben paramı geri istiyorum.

Özkan 76 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sn Özkan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Özkan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön