11 Mayıs 2013 #1791640

ING Bank Maaşımı Çekeceğim Sırada ATM Arıza Verdi!

İNG bankamatik kartımla ortak atm den hesabımdaki 400 tl yi çekmek istedim. Ekran dondu. Merkezden bilgi alınamadı yazısı geldi ekrana. Daha sonra kartımı tekrardan makinaya sokup bakiye sorguladığımda hesabımdaki para 0 TL ye düştü. Yani parayı çekemediğim halde çekilmiş görünüyor. 4 gündür müşteri hizmetleriyle görüşüyorum sonuç alamıyorum.


Tedavimde kullandığım bu paraya ihtiyacım var, zor durumdayım. Her geçen saat benim için çok önemli yardımlarınızı bekliyorum. En kısa zamanda hesabınıza tekrar yatırılacak denilip hiç bir işlem yapılmıyor.

Deniz 96 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sn Deniz Sultan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 23/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sn Deniz Sultan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön