13 Nisan 2013

ING Bank Maaşımı 4 Günde Alabiliyorum!

Çalıştığım firma ING banka geçtikten sonra , maaşlarımı 4 taksitte alabiliyorum. Böyle bir uygulama olmaz ve kabul de etmiyorum. ING çağrı merkezinden N*** hanım da bana telefonda 5 tl ödemeyi kabul edin çekin diye söylüyor. Birde diyor ki bankaya gidin çekin de diyebiliyor. Hesap numarası İzmit'te, işim Sakarya da git bankaya maaşını çekmeye çalış, orada da EFT ücretleri alıyorlar. Benim bir teklifim olacak. Benim günlük çekim miktarımı düşürün ki bende hergün Atm yi ziyaret edip maaşımı çekebileyim.

Serdar 273 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Serdar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sn Serdar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön