13 Şubat 2014 #2291597

ING Bank Maaş Müşterisiyim Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

ING Bank Çiğli Atatürk organize sanayi şubesinde maaş müşterisi olarak hesabım var bugün maaşımın içinden 27 TL hesap işletim ücreti kesilmiş, kesilmeme anlaşması olmasına rağmen kesilen bu ücretin tarafıma iade edilmesini saygılarımla arz ederim.

Hakan 101 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı22 Şubat 2014

    Çok teşekkürler efendim İng Bank sorunumu çözdü haklılığımı teslim ettiği için çok teşekkürler iyi çalışmalar.

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sn Hakan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Hakan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön