22 Nisan 2013 #1756576

ING Bank Maaş Müşterisinden EFT Ücreti Aldı!

Eşim ve ben maaşlarımızı bu bankadan almaktayız anlaşma gereği başka havale eft ücreti kesilmemesi gerekiyor ancak site aidatımı başka bankaya yaptığım eft de gördüm ki 5 tl komisyon bedeli alınmış bankaya gidip sorduğumda 16-17 saatleri arası geç eft diyorlarmış hatta çok komik bizden bile kesiliyor diye dert yandılar.


Bana hiç bir bilgilendirme yapılmadı yani ödeme sırasında diğer bankalarda böyle bir durum olunca ücret bedeli diye uyarı oluyor hiçbir uyarı olmadı bizde eşim ve benim ek hesaplarımızı kapattık zaten bu yıl anlaşmanın son yılı bu durumları kurumumuza da eksiler hanesinde bildireceğiz.

Nazlı 120 Okunma

Cevaplar

  • Nazlı22 Nisan 2013

    bu küçük kırpmalar beni bankadan soğuttu bizimle çalışmak için bir sürü bankadan mesaj geliyor aldığımız derslerle artık bankacılık alanında epey uzmanlaştık

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Nazlı G. Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Nazlı G. Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön