20 Şubat 2013 #1643806

ING Bank Maaş Kartı Teslimatı Yapılmadı!

20 Ocak 2013 tarihinde ortak atmden maaş kartımız ile para çekerken makina kartı yuttu.
Anında ING telefon bankacılığını arayarak kartın iptal edilmesi ve yeni kart talebimizi ilettik.
Yaklaşık 30 dk.süren konuşmada yeni kartımızın İzmir de olduğumuz için verdiğimiz adrese gönderilmesini istedik.


7 iş gününde elimize ulaşılacağı söylendi.10 gün geçti kart yok. Bankayı tekrar aradık. 30 dklık konuşma sonucu hiç bir işlem yapılmamış ve adres değişikliğinin bankadan yapıldığı söylendi. Bostanlı şubesinde adres değişikliğini yaptık yine 10 gün geçti kart yok. Telefonla aradık eski adrese gitmiş.


Yeniden adres verdik yine 10 gün geçti. Kart yok. 1 ay da 1 banka kartını gönderemediler.

Saniye 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sn Saniye Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sn Saniye Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön