14 Şubat 2013 #1631723

ING Bank Maaş Kartı Kullanılamıyor!

Çorlu ıng maaş kartım eylül 2012 den beri kullanılamıyor 4 defa müşteri hizmetlerini aradım 4 defa bankaya gittim ama işi beceremediler topu birbirlerine atıyorlar biz ararız dediler 6 ay oldu sonuç malum. maaşı içeriden sıra alıp çekiyorum onu da 45 dk beklemek zorundayım yani anlayacağınız


Maaş günü hafta sonuna gelince pazartesiyi bekliyorum. Bence turuncu hesap reklamlarınızın rengini değiştirin Mor Hesap olarak devam edin... 2014 de bankanızla anlaşmamız bitiyor maaş kartımı göndermeseniz de olur.

Recep 104 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Mart 2013

    Sn Recep B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 01/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sn Recep B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön