24 Ocak 2014

ING Bank Maaş Hesabından İşletim Ücreti Alıyor

Coşkun Otomotiv ve Turizm San.Tic.Ltd.Şti olarak maaşlarımızı ING Bank Göztepe Şubesinden almaktayız. Yalnız banka 2013 yılı başından beri Hesap İşletim Ücreti adı altında maaşlarımızdan her ay belirli miktarda kesinti yapmakta. Maaş müşterisi olduğumuz bir bankanın bunu yapma hakkı yoktur. Kendileriyle çalışmaya mecbur etmekten başka geçerli bir nedeni yoktur bu durumun. Sadece bankanın yaptığı bir taktiktir. Kesilen tutarların tarafıma en kısa sürede ödenmesini istiyorum.

Gamze 77 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Gamze Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Gamze Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön