24 Ocak 2014 #2255102

ING Bank Maaş Hesabından İşletim Ücreti Alıyor

Çalışmakta olduğum firma ING Bank üzerinden maaşlarımızı dağıtmaktadır. Ancak çok uzun süredir ING Bank ben ve diğer mesai arkadaşlarımdan düzenli olarak hemen hemen her ay hesap işletim ücreti kesmektedir. Genel müdürlük bizi çağrı merkezine yönlendirdi, fakat hiçbirimize geri dönüş sağlanmadı. En kısa sürede kesilen hesap işletim ücretlerinin hesaplarımıza iade edilmesini talep ediyor, edilmediği takdirde 170 personelin çalıştığı firmamız olarak hepimiz tüketici hakları mahkemesine başvuracağız.Acil geri dönüş bekliyoruz.

Tugba 48 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Tuğba T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Tuğba T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön