06 Mayıs 2016

ING Bank Maaş Hesabımızdan EFT Ücreti Kesmekte!

Yaklaşık 40 kişiden fazla olan özel bir şirkette çalışmaktayım. Maaş hesaplarımız ING Bank'ta bulunmakta. Hiçbir banka, maaş hesabı olan müşterilerinden EFT ücreti almaz iken bizlerden kesilmektedir. (Son 2 aydır. Daha önce kesilmemekteydi.) Defalarca bildirmemize rağmen herhangi bir işlem yapılmamıştır. Gerekli düzenlemenin yapılmasını istiyorum.

Ender 195 Okunma

Cevaplar

  • Ender'in Teşekkür Mesajı11 Mayıs 2016

    Teşekkür ederim. Kişisel olarak sorun halledildi. Tüm çalışanlarımızın sorunu şirkette devam ediyor. Onun da halledileceği söylendi.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ender Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/05/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ender Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön