08 Nisan 2013 #1731381

ING Bank Maaş Hesabımdan Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

Artık yapmayın bu kadar.
Daha geçen ay sizinle Maaş hesabımdan haksız yere kestiğiniz hesap işletim ücretinin iadesi ile ilgili görüştük. Bir daha olmayacak dediniz. Bu ay yine kesmişler. Bu kadar da olmaz artık.


29.03.2013 tarihinde Topkapı Sanayi Şubenizdeki maaş hesabımdan kestiğiniz 6.56 TL yi hemen iade etmezseniz Şube müdürü ve ilgili çalışanlar hakkında tüketici haklarında dava açacağım..

Yunus 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Yunus Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Yunus Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön