13 Şubat 2013 #1629546

ING Bank Maaş Hesabımdan Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

İstanbul Topkapı Sanayi Şubesi **2-94383**-MT hesabım şirketimin adıma açmış olduğu "maaş hesabı" tanımlı hesaptır.Şirkette çalışan onca kişiden bu hesaba dair bir ücret kesilmemesine rağmen tarafımdan 01/02/2013 tarihinde 4,52 , 05/02/2013 tarihinde 7,82 olmak üzere toplamda 12,34 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. İlgili şubeyi aradığımıda ise bugün halledicez, yarın iade edicez v.b beni 2 haftadır oyalamaktadırlar.Lütfen maaş hesabımdan yasadışı şekilde çektiğiniz bu paraların iadesini acilen yapınız.

Yunus 113 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sn Yunus Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sn Yunus Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön