15 Mayıs 2013 #1799533

ING Bank Maaş Hesabımdan İşletim Ücreti Aldı!

Yeni başladığım iş yerinin maaş hesabım için ING Bankta hesap açtırmam gerekiyordu. Daha önceden ING Bankta hesabım olduğunu söyledim. Banka görevlisi memur hanım ile görüşüldü. "Bir sorun olmaz o hesabınızı maaş hesabına çeviririz, işlem ücreti de almayız"dendi. Maaşımı aldığım ikinci ay bir baktım işlem ücreti kesmişler.


İki haftadır düzelttirmeye çalışıyoruz ama çok fazla umursamıyorlar. Hesabınıza bunu bağlayalım, şu kartı verelim, şu talimatları da yazalım derken arkamızdan koşturuyorlar. Kendi hatalarını düzeltmeye gelince haftalarca süründürüyorlar. Birde şirketime bu işlemi düzeltmeyelim kesintiyle kalsın, sonraki aylarda kesinti olmaz diyorlarmış.

Bahar 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Bahar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Bahar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön