06 Eylül 2013 #1996604

ING Bank Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Yeni çalışmaya başladığım firma ING Bank ile çalıştığından kapalı olan hesabımı tekrar aktif hale getirdim. Hesap açılışında yazdığım dilekçe belirtmeme ve şirket de şubeyi bilgilendirmesine rağmen 2013 7. ve 8. ay için 2 tane ayrı hesap işletim ücreti aldı. Bunun yanında yaptığım bir Eft için Eft işletim ücreti aldı, düzeltilmesini talep ediyorum..

Kerim 74 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Kerim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Kerim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön