27 Ağustos 2013 #1979066

ING Bank Limitimi Artırmıyor!

Bankanıza limit artırım talebinde bulundum ancak talebim olumsuz karşılandı. Bende kartımın iptalini istedim. İptal başvurum alındıktan sonra genel müdürlükten aradığını söyleyen bir müşteri temsilcinizle görüştüm. Bana "kartınızı kapatmayın 20 TL bonus yükleyelim ve bir kez daha limit arttırım talebinde bulunalım" dedi.


Ben yine olumsuz karşılanacaksa gerek yok dedim ancak o yinede bir talepte daha bulunalım diyerek ısrarcı oldu. Kartıma da 20 TL bonus yükledi. Ancak limitim yine aynı. Banka müşteri ile dalga geçiyor resmen. Benden düşük ücretle çalışan tanıdıklarımın 5, 000, 00 TL ING Bank Bonus kartı varken benim kart limitin neden 1, 500, 00 TL'ye yükseltilmiyor anlamıyorum.

Yasin 89 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Yasin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Yasin30 Ağustos 2013

    3 gün oldu hala şikayete çözüm bulunamadı ne büyük sorunmuş ilginç..

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Yasin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön